## Konkurs 1 ## Książka „Dziennik realizacji celów Kaizen” Anety Wątor

konkurs internetowy
konkurs internetowy

Postanowiliśmy stworzyć na naszym blogu nowy cykl artykułów. Będą one dotyczyły porad. Każdy z nas posiada ogromną wiedzę, lecz nie każdy zdaje sobie z tego sprawę. Sama często nie wiem, co zrobić, aby mieć lśniące włosy czy gładką skórę. Jak domyć przypalone garnki czy posadzić szczypiorek w domu. Zastanawiam się nad tym, jakie są domowe sposoby na ból brzucha, a jakie na wyczyszczenie biżuterii. Często odpowiedzi szukam w Internecie. A wiedza jest przecież w nas samych. W nas i w Was. Dlatego postanowiłam stworzyć takie kompendium wiedzy. Chciałabym by powstał cykl porad i wskazówek. Mam nadzieję, że chętnie się do tego przyłączycie i to Wy będziecie współautorkami kolejnych artykułów na naszych stronach. Aby Was do tego zachęcić będę organizowała konkurs internetowy i oferowała drobne nagrody za udział w konkursie. Drobne, ponieważ jeszcze nie pozyskaliśmy sponsorów, więc sponsorami będziemy my 🙂

Co dziś Wam oferuję?

„Dziennik realizacji celów Kaizen” to publikacja wydana przez Anetę Wątor – trenerkę Kaizen i umiejętności miękkich. Jest to narzędzie, które ułatwia realizację postawionych sobie celów metodą małych kroków. Pomaga efektywnie planować każdy dzień, tydzień i miesiąc. Zawarte w nim arkusze przeznaczone są na 3 miesiące pracy nad sobą. Prowadzą przez świat Kaizen, o którym możesz poczytać tutaj: Motiwator.

 

konkurs internetowy
konkurs internetowy
konkurs internetowy
konkurs internetowy

 

 

 

 

 

 

Dlaczego warto go posiadać?

– pozwala nauczyć się drobnych nawyków prowadzących do sukcesu

– uczy jak wyeliminować błędy, które dotychczas były popełniane

– „zmusza” do wyciągania wniosków z każdego dnia

– skutecznie planuje naszą przyszłość w oparciu o małe zmiany

– pokazuje jak znaleźć czas na wszystkie aspekty życia – pracę, sen i odpoczynek

– uwypukla umiejętności, które wesprą Cię w osiągnięciu sukcesu

Poza tym jest warty 99 złotych 🙂

Pytanie konkursowe brzmi:

Jaka jest najskuteczniejsza metoda nauki języka obcego?

Na zgłoszenia (w komentarzach do tego artykułu lub drogą e-mail) czekamy do 01.05.2017 do godziny 20:00. Pamiętajcie, by podać nam swój adres e-mail, jeżeli odpowiedź będziecie umieszczać w komentarzu, ponieważ właśnie mailowo będziemy informować Was o wygranej. Najciekawsze wypowiedzi opublikujemy w nowym poście.

Regulamin konkursu znajdziecie tutaj: Regulamin Konkursu.


O Kolejnych konkursach będziemy Was informować na Facebooku, nie zapomnijcie nas polubić 🙂 W kolejnej odsłonie będą do zgarnięcia kolejne książki!!

konkurs internetowy

Komentarze:

comments