## Konkurs 1 ## Książka „Dziennik realizacji celów Kaizen” Anety Wątor

konkurs internetowy
konkurs internetowy

Postanowiliśmy stworzyć na naszym blogu nowy cykl artykułów. Będą one dotyczyły porad. Każdy z nas posiada ogromną wiedzę, lecz nie każdy zdaje sobie z tego sprawę. Sama często nie wiem, co zrobić, aby mieć lśniące włosy czy gładką skórę. Jak domyć przypalone garnki czy posadzić szczypiorek w domu. Zastanawiam się nad tym, jakie są domowe sposoby na ból brzucha, a jakie na wyczyszczenie biżuterii. Często odpowiedzi szukam w Internecie. A wiedza jest przecież w nas samych. W nas i w Was. Dlatego postanowiłam stworzyć takie kompendium wiedzy. Chciałabym by powstał cykl porad i wskazówek. Mam nadzieję, że chętnie się do tego przyłączycie i to Wy będziecie współautorkami kolejnych artykułów na naszych stronach. Aby Was do tego zachęcić będę organizowała konkurs internetowy i oferowała drobne nagrody za udział w konkursie. Drobne, ponieważ jeszcze nie pozyskaliśmy sponsorów, więc sponsorami będziemy my 🙂

Co dziś Wam oferuję?

„Dziennik realizacji celów Kaizen” to publikacja wydana przez Anetę Wątor – trenerkę Kaizen i umiejętności miękkich. Jest to narzędzie, które ułatwia realizację postawionych sobie celów metodą małych kroków. Pomaga efektywnie planować każdy dzień, tydzień i miesiąc. Zawarte w nim arkusze przeznaczone są na 3 miesiące pracy nad sobą. Prowadzą przez świat Kaizen, o którym możesz poczytać tutaj: Motiwator.

 

konkurs internetowy konkurs internetowy

Dlaczego warto go posiadać?

  • pozwala nauczyć się drobnych nawyków prowadzących do sukcesu
  • uczy jak wyeliminować błędy, które dotychczas były popełniane
  • „zmusza” do wyciągania wniosków z każdego dnia
  • skutecznie planuje naszą przyszłość w oparciu o małe zmiany
  • pokazuje jak znaleźć czas na wszystkie aspekty życia – pracę, sen i odpoczynek
  • uwypukla umiejętności, które wesprą Cię w osiągnięciu sukcesu

Poza tym jest warty 99 złotych 🙂

Pytanie konkursowe brzmi: 

Jaka jest najskuteczniejsza metoda nauki języka obcego?

Na zgłoszenia (w komentarzach do tego artykułu lub drogą e-mail) czekamy do 01.05.2017 do godziny 20:00. Pamiętajcie, by podać nam swój adres e-mail, jeżeli odpowiedź będziecie umieszczać w komentarzu, ponieważ właśnie mailowo będziemy informować Was o wygranej. Najciekawsze wypowiedzi opublikujemy w nowym poście. 

Regulamin konkursu znajdziecie tutaj: Regulamin Konkursu.


O Kolejnych konkursach będziemy Was informować na Facebooku, nie zapomnijcie nas polubić 🙂 W kolejnej odsłonie będą do zgarnięcia kolejne książki!!

Komentarze:

comments

2 komentarze

  • Myślę że najlepszą formą nauki nie jest osluchiwanie i odczytywanie się w języku,ale to powie każdy. Jeszcze lepiej jest tworzyć w tym języku nie mówię o tym by mówić. Mówię o tym by tworzyć w tym języku by się w nim osmielic. Bo my jesteśmy barierą.
    Jest to metoda która ją stosuje, uwielbiam pisać więc piszę po angielsku. Po pewnym czasie otacza nią sue językiem śmieje się że swoich prac. To niesamowite bo nie boje się że coś źle powiem. Próbuję. I widzę efekty tych prób.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *