Apartamenty z widokiem na panoramę Łodzi – inwestycja Ilumino

apartamenty Ilumino w Łodzi
apartamenty Ilumino w Łodzi

Chcesz kupić mieszkanie lub lokal komercyjny w Łodzi? Interesuje Cię nieruchomość, spełniająca najwyższe standardy i zaprojektowana z dbałością o każdy detal? Spółka deweloperska Mota-Engil Real Estate zapewni Ci szeroki wybór lokali w jednej ze swoich inwestycji. Gdzie zlokalizowane są budynki i jakie nieruchomości wchodzą w ich skład? Co wyróżnia tę inwestycję na tle innych łódzkich osiedli?

Ilumino – nowoczesny apartamentowiec w centrum miasta

Ilumino to inwestycja składająca się z II etapów, zlokalizowana w ścisłym centrum Łodzi – w sąsiedztwie ulicy Piotrkowskiej. Bryły najwyższego w mieście apartamentowca górują nad innymi nieruchomościami i zapewniają niesamowite widoki, a połączenie nowoczesnych rozwiązań architektonicznych z zabytkowym budynkiem łódzkiej Resursy Rzemieślniczej pozostawia wrażenie prestiżu i luksusu. Inwestycja realizowana jest przez spółkę Mota-Engil Real Estate, wchodzącą w skład Grupy Mota-Engil – portugalskiego lidera w sektorze budownictwa. Zależy Ci na mieszkaniu lub lokalu komercyjnym, położonym w centrum miasta? Cenisz przemyślane projekty i inwestycje z duszą? Osiedle Ilumino spełni wszystkie oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Charakterystyka osiedla Ilumino

Projekt realizowany jest w dwóch etapach budowy. W skład pierwszego etapu inwestycji wchodzą 243 lokale, znajdujące się w 3 połączonych ze sobą budynkach. Architekci zadbali o wygodę mieszkańców, zapewniając im również wielostanowiskowy, dwupoziomowy parking podziemny. Do dyspozycji lokatorów pozostaje też zielone patio oraz taras widokowy. Drugi etap inwestycji obejmuje natomiast 274 mieszkania – znajdują się wśród nich zarówno lokale o niewielkim metrażu, jak i apartamenty o powierzchni do 132 metrów kwadratowych. Wszystkie
lokale charakteryzują się ustawnością i pozwalają na swobodną aranżację przestrzeni. Wybrane mieszkania posiadają balkony, loggie lub prywatne ogródki z widokiem na centrum Łodzi, a relaks umożliwia zielona część wspólna, składająca się z przestronnego tarasu połączonego z placem zabaw.

Secesyjny zabytek w sercu nowoczesnej inwestycji

Inwestycja Ilumino jest nie tylko najwyższym apartamentowcem w Łodzi, ale wyróżnia się także wśród innych projektów wyjątkową architekturą, która zachwyci zarówno miłośników nowoczesnego stylu, jak i amatorów klasyki. Uwagę przechodniów z pewnością przyciągnie zabytkowa Resursa Rzemieślnicza – budynek dawnego klubu towarzyskiego łódzkich rzemieślników. Zaprojektowane przez architekta Augusta Furuhjelma i oddane do użytku w 1914 roku wnętrze kilka lat temu zostało ocalone przed wyburzeniem i odrestaurowane pod okiem konserwatora zabytków – obecnie zaś jest częścią II etapu inwestycji Ilumino.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat komfortowych apartamentów oraz lokali usługowych w centrum Łodzi? Już teraz odwiedź stronę dewelopera http://mota-engil-re.eu/ i sprawdź, które nieruchomości są jeszcze dostępne.


Komentarze:

comments

1 komentarz

  • Ja akurat juz ok kilka lat mam kupione mieszkanie. Ale patrzac na moj parking osiedlowy, zazdroszcze tych podziemnych

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *