Dove odbudowało to co zniszczyła prostownica

Dove opinie
Dove opinie

Od zawsze lubiłam ich kosmetyki. Cena przystępna, jakość zadowalająca, duża wydajność. Ucieszyła mnie paczuszka, w której znalazł się komplet do włosów zniszczonych – szampon oraz odżywka. Produkty były ładnie zapakowane w torbę prezentową dobrej jakości. Postanowiłam niezwłocznie ich użyć, by Dove odbudowało to co zniszczyła prostownica.

Dove opinie

Pomimo starań i zabiegów pielęgnacyjnych włosy ulegają zniszczeniu. Wpływa na to wiele czynników. U mnie ich głównym zabójcą jest prostownica. Już od jakiegoś czasu chciałam, by odzyskały blask i zniknęły widoczne gołym okiem uszkodzenia. Seria Dove Intensive Repair (szampon i odżywka do włosów) jak sama nazwa wskazuje intensywnie odbudowuje strukturę włosa. Jej zadaniem jest wzmocnienie, zapobieżenie ich łamaniu się podczas rozczesywania oraz rozdwajania się końcówek. Pomyślałam: to jest coś dla mnie! 

Dla uzyskania pełnego efektu używałam obu produktów przy każdym myciu. Nie zużyły się równocześnie. Jak możecie się domyślić, jest to celowe działanie wszystkich producentów, aby zatrzymać klienta dłużej przy sobie. Gdy kuracja przynosi efekty, a skończy się szampon, kupuje się odżywkę, gdy następnie kończy się odżywka – kupuje się kolejny szampon. Z drugiej strony nie jest to takie złe, ponieważ częste zmiany kosmetyków niekorzystnie wpływają na naszą urodę.

Dove opinie Dove opinie

Zarówno szampon jak i odżywka Dove bardzo ładnie pachną. Zapach jest świeży i głęboki, długo utrzymuje się na włosach. Są też bardzo wydajne dzięki gęstej konsystencji. Włosy rzeczywiście o wiele łatwiej się rozczesują i nabierają blasku. Są miłe w dotyku, nawilżone i odżywione.

Oba kosmetyki służą do codziennej pielęgnacji. Szampon delikatnie oczyszcza włosy. Poprawia ich wygląd zewnętrzny, a w połączeniu z odżywką stopniowo regeneruje od środka. Intensywnie poprawia ich kondycję i odbudowuje. Odżywka pozwala uzyskać te efekty szybciej. Działa ekspresowo. Ułatwia rozczesywanie i układanie.

Dove opinie

Efekt był zadowalający na pierwszy rzut oka

Jednak zależało mi nie tylko na natychmiastowej poprawie, ale i długofalowemu odżywieniu. Z perspektywy czasu stwierdzam, że intensywna kuracja uodporniła je na działanie prostownicy. Stały się miękkie i lśniące. Przywróciła moim włosom siłę. Jej efekty było widać gołym okiem już po kilku myciach. Regeneracja nastąpiła po sukcesywnej pielęgnacji kosmetykami Dove. Włosy zaczęły wyglądać zdrowiej i mniej wypadać. Z radością zauważyłam, że nie było czego zbierać ze szczotki po układaniu fryzury. Odnowione i odżywione włosy o wiele piękniej się teraz prezentują i z łatwością układają.

Mam nadzieję, że ten efekt długo się utrzyma.

O kompleksowej i skutecznej pielęgnacji włosów kręconych pisaliśmy także tutaj: ZOBACZ

Komentarze:

comments

7 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *