Współpraca

Witaj,

skoro tu jesteś to zapewne rozważasz ze mną współpracę. Bardzo mnie to cieszy! Nie mogłeś trafić lepiej, jeżeli szukasz godnego miejsca na pokazanie szerszej publiczności swojego produktu lub usługi. U mnie Twoja reklama będzie skuteczna i nieszablonowa, a dodatkowo na długo pozostanie w pamięci moich odbiorców.

W sprawie reklamy napisz: biuro@projektmarketing.pl

Kim jestem?

Od wielu lat moja praca zawodowa związana jest z marketingiem i PR-em, dlatego rozumiem i znam Twoje potrzeby. Obecnie zajmuję się wsparciem biznesu, więc będę umiała także wesprzeć Twój. Oferuję wysokiej jakości artykuły, profesjonalnie przeprowadzone konkursy oraz testy produktów. Gwarantuję indywidualne i życzliwe podejście do każdego zgłoszenia. Pamiętaj jednak, że siłą napędową tego bloga nie jestem ja, a przede wszystkim zaangażowani Czytelnicy.

Kim Oni są?

Tworzymy sympatyczne, kameralne grono kilku-kilkunastu tysięcy ludzi. Wiedz, że są to najfajniejsi ludzie pod słońcem. Jak widać na załączonym obrazku to same młodziaki:

Młodzi na dorobku
Młodzi na dorobku

O dziwo 54% z nich to mężczyźni…

Młodzi na dorobku
Młodzi na dorobku

… którzy mają swoje pasje:

Młodzi na dorobku
Młodzi na dorobku

Mój Czytelnik przegląda jednorazowo średnio 2,51 strony, co zajmuje mu około 3 minut. To oznacza, że nie są to przypadkowe kliki, On naprawdę mnie czyta.

Nie zwlekaj

Z uwagą zapoznam się z Twoją ofertą i zaproponuję coś ciekawego, bo moja głowa jest wciąż pełna pomysłów. Będziesz mógł spać spokojnie, bo wywiążę się z terminu i dołożę wszelkich starań, by przygotowany materiał był rzetelny i dopracowany pod każdym względem. Nie przejmuj się, jeśli masz niestandardową kampanię, bo ja się wyzwań nie boję.

Przykładowe realizacje:

  • Komórkomat.pl

Młodzi na dorobku

Młodzi na dorobku

  • Bank BGŻ BNP Paribas
Młodzi na dorobku
Młodzi na dorobku
  • Kosmetyki Resibo
Młodzi na dorobku
Młodzi na dorobku