O mnie

Młodzi na dorobku
Photo by Dorota Cieśla House of Photography

Witaj,

jest mi bardzo miło, że tu jesteś! Rozgość się wygodnie. Nie będę miała szansy na zrobienie dobrego drugiego wrażenia, dlatego z całych sił postaram się zrobić je za pierwszym razem.

Nazywam się Agnieszka, z wykształcenia jestem dziennikarką i PR-owcem, a z zamiłowania i doświadczenia zawodowego copywriterką. Przez wiele lat pracowałam w różnych mediach (w radiu, telewizji, tygodniku i dla informacyjnego portalu internetowego) chyba tylko po to, by odkryć, że dziennikarstwo to nie jest moja bajka.

Umiejętność pisania sprawiła, że trafiłam do agencji PR-owych i marketingowych. Artykuły pisałam dla wielu topowych marek, prowadziłam dla nich fanpejdże, blogi i inne działania wizerunkowe. Obecnie zajmuję się wsparciem biznesu oraz relacjami inwestorskimi. Mlodzinadorobku.pl to mój pierwszy autorski projekt, z którego jestem bardzo dumna ♥ ♥ ♥

Piszę, bo umiem

Lubię życie, kocham Wrocław, w którym mieszkam od 2010 roku, cieszą mnie podróże i relacje z innymi. Staram się uszczęśliwiać siebie, bo wszystkich innych nie dam rady (próbowałam już). Mam dość osobliwe i często kąśliwe poczucie humoru, mam nadzieję, że nigdy Ciebie nim nie urażę. Jeśli je polubisz, myślę, że się zakumplujemy.

Skąd pomysł na nazwę Młodzi na Dorobku?

Młodzi na dorobku
Photo by Dorota Cieśla House of Photography

Jestem młoda i jestem na dorobku. Nie chcę nikogo wykluczyć, ale tematy przeze mnie poruszane również są dla osób młodych (duchem) i takich, które nie wydają pieniędzy na głupoty, bo się dorabiają (majątku, umiejętności, wspomnień). Chcę pokazać Wam jak tworzę swoje życie w każdym aspekcie: urody, kulinariów, podróży, aranżacji wnętrz i pracy. Być może kogoś z Was zainspiruję, kogoś rozbawię, a jeszcze komuś podsunę szczyptę wiedzy. Nie jestem ekspertem z życia, ale czerpię z niego garściami. Lubię je sobie ułatwiać, szukam rozwiązań, które na to pozwolą i o tym też poczytacie na łamach bloga.

Zakładka „Oni” to tematy dla każdego z nas bez względu na płeć, często umieszczam tam relacje z wyjazdów i podróży. „Ona” to tematy kobiece, urodowe, dotyczące mnie prywatnie. Natomiast w zakładce „On” znajdziecie tematy bardziej „męskie” lub takie, które nie pasowały nigdzie indziej ?

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować to pisz śmiało: mlodzinadorobku@gmail.com. Zapraszam także do komentowania postów, chętnie odpowiadam na pytania, szczególnie te trudne.

Jeśli chcesz natomiast pogłębić sobie lekturę na mój temat to można to zrobić tutaj: Jak się czujesz z dwoma cycuszkami z przodu?

 

A już na sam koniec przedstawiam swoich domowników:

Młodzi na dorobku
Benjamin
Młodzi na dorobku
Zdzisława