O mnie

Witaj,

jest mi bardzo miło, że tu jesteś! Rozgość się wygodnie. Nie będę miała szansy na zrobienie dobrego drugiego wrażenia, dlatego z całych sił postaram się zrobić je za pierwszym razem.

Nazywam się Agnieszka, z wykształcenia jestem dziennikarką i PR-owcem, a z zamiłowania i doświadczenia zawodowego copywriterką. Przez wiele lat pracowałam w różnych mediach (w radiu, telewizji, tygodniku i dla informacyjnego portalu internetowego) chyba tylko po to, by odkryć, że dziennikarstwo to nie jest moja bajka.

Umiejętność pisania sprawiła, że trafiłam do agencji PR-owych i marketingowych. Artykuły pisałam dla wielu topowych marek, prowadziłam dla nich fanpejdże, blogi i inne działania wizerunkowe. Obecnie zajmuję się wsparciem biznesu oraz relacjami inwestorskimi. Mlodzinadorobku.pl to mój pierwszy autorski projekt, z którego jestem bardzo dumna ♥ ♥ ♥

Piszę, bo umiem

Lubię życie, kocham Wrocław, w którym mieszkam od 2010 roku, cieszą mnie podróże i relacje z innymi. Staram się uszczęśliwiać siebie, bo wszystkich innych nie dam rady (próbowałam już). Mam dość osobliwe i często kąśliwe poczucie humoru, mam nadzieję, że nigdy Ciebie nim nie urażę. Jeśli je polubisz, myślę, że się zakumplujemy.

Skąd pomysł na nazwę Młodzi na Dorobku?

Jestem młoda i jestem na dorobku. Nie chcę nikogo wykluczyć, ale tematy przeze mnie poruszane również są dla osób młodych (duchem) i takich, które nie wydają pieniędzy na głupoty, bo się dorabiają (majątku, umiejętności, wspomnień). Chcę pokazać Wam jak tworzę swoje życie w każdym aspekcie: urody, kulinariów, podróży, aranżacji wnętrz i pracy. Być może kogoś z Was zainspiruję, kogoś rozbawię, a jeszcze komuś podsunę szczyptę wiedzy. Nie jestem ekspertem z życia, ale czerpię z niego garściami. Lubię je sobie ułatwiać, szukam rozwiązań, które na to pozwolą i o tym też poczytacie na łamach bloga.

Zakładka „Oni” to tematy dla każdego z nas bez względu na płeć, często umieszczam tam relacje z wyjazdów i podróży. „Ona” to tematy kobiece, urodowe, dotyczące mnie prywatnie. Natomiast w zakładce „On” znajdziecie tematy bardziej „męskie” lub takie, które nie pasowały nigdzie indziej ?

Jeśli chcesz natomiast pogłębić sobie lekturę na mój temat to można to zrobić tutaj: Jak się czujesz z dwoma cycuszkami z przodu?