Evo 304 – solidna parownica Tecnovap do dezynfekcji

maszyny dla firm sprzątających

Urządzenie czyszczące EVO 304 to profesjonalny sprzęt parowy, pozwalający utrzymać porządkowane pomieszczenia w najwyższym reżimie sanitarnym. Niewielkie gabaryty sprzętu umożliwiają łatwe i bezproblemowe czyszczenie wielu powierzchni bez konieczności częstego przerywania pracy. Duża moc urządzenia, wytwarzająca ciśnienie o poziomie 8 barów, sprawnie i ekspresowo eliminuje brud, drobnoustroje i szkodliwe patogeny z porządkowanego obszaru.

Wykorzystanie zalet myjki Evo 304 w praktyce

Evo 304 to profesjonalny sprzęt parowy, przeznaczony do użytkowania w wielu zróżnicowanych przestrzeniach. Obudowa myjki została wykonana z solidnej i wytrzymałej stali nierdzewnej, dzięki czemu urządzenie nie jest podatne na pęknięcia i rdzę. Sprzęt myjący wyposażono w nowoczesne systemy technologiczne, m.in. automatykę uzupełniania wody oraz zdalny czujnik poziomu płynu w zbiorniku. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom technicznym z myjki Evo 304 można korzystać non-stop, bez konieczności systematycznego wystudzania urządzenia.

evo 304

Co więcej, nawet niewielka ilość wody w zbiorniku nie oznacza, iż myjka musi zostać wyłączona. Płyn można bowiem uzupełnić nawet jeśli urządzenie jest w trakcie pracy. System czujników ostrzega sprzątającego, że w zbiorniku znajduje się zbyt mała ilość płynów, co jest użytecznym i wygodnym rozwiązaniem. Niewielkie gabaryty urządzenia sprawiają, iż myjka Evo 304 jest znakomitym wyborem zarówno do celów przemysłowych, jak i domowych. Urządzenie umożliwia posprzątanie i odkażenie warsztatu, małej hali czy garażu.

Myjką można porządkować także kuchnię, salon czy łazienkę. Jest to idealny sprzęt na potrzeby profesjonalne czy mieszkaniowe.

  • Bogata wersja technologiczna
  • Duża moc urządzenia
  • Intuicyjny panel sterujący
  • Mała, kompaktowa budowa
  • Możliwość pracy 24/7
  • Dezynfekcja i porządek
  • Dodatkowy zestaw akcesoriów

Technika użytkowania myjki Evo 304. Przeznaczenie i cechy

Para wodna, wytłaczana z myjki z mocą dochodzącą do 8 bar, skutecznie czyści zalegający kurz, brud, a nawet tłuste zanieczyszczenia. Urządzenie wykorzystywane jest nie tylko w mieszkaniach, ale i w placówkach instytucji publicznych czy szpitalach. Wszędzie tam, gdzie potrzebna jest profesjonalna, rzetelna dezynfekcja, tam myjka parowa Evo 304 wkracza do akcji.

Oprócz tego urządzenie może być eksploatowane w różnych, innych miejscach: w barach, restauracjach, hotelach, galeriach czy fabrykach. Użytkownicy doceniają urządzenie nie tylko za kompaktową budowę i dużą moc, ale także za niewielką wagę i nowoczesny wygląd. Wyraźny, duży panel sterujący nie sprawia żadnych problemów w obsłudze nawet osobom niezaznajomionym z nowinkami technicznymi.

Urządzenie zostało wyposażone także w czujnik warstwy zalegającego kamienia. Oznacza to, iż użytkownik może korzystać ze zwykłej wody kranowej, a system ostrzegawczy poinformuje go o konieczności usunięcia osadu. Myjkę Evo 304 niezwykle łatwo się obsługuje: urządzenie posiada zaledwie kilka najważniejszych przycisków, w tym widoczny z daleka włącznik i wyłącznik pracy.

Ponadto na panelu znajdziemy:

  • Czytelny wyświetlacz
  • Przycisk włączający nagrzewanie bojlera
  • Dwa sygnalizatory umieszczone w prawej części panelu

Źródło: https://myjki.biz/

Komentarze:

comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *