Co kupić bliskim, którzy mieszkają daleko?

tanie fotoobrazy
tanie fotoobrazy

Mieszkamy we Wrocławiu z wyboru. Musieliśmy wyjechać z rodzinnych miast, aby tutaj powolutku się dorabiać. Tęsknimy za rodzinnymi miastami, za rodzinami, znajomymi, za tamtym życiem. Ale nie tylko my tęsknimy. Kontakt telefoniczny z rodzicami nie zawsze wystarczy. Aby osłodzić rozłąkę postanowiliśmy rozejrzeć się za spersonalizowanymi prezentami, które ją osłodzą. Dziś “na tapetę” bierzemy tanie fotoobrazy i fajną dekorację wnętrz.

Od lat nie kolekcjonujemy już zdjęć w albumach fotograficznych. Dlaczego? Bo ogląda się je tak rzadko, że nie ma to zupełnie sensu. Aby świetne ujęcia nie poszły w zapomnienie warto je uwiecznić w formie obrazu na płótnie (o rodzajach obrazów na płótnie pisaliśmy tutaj: Obraz na płótnie Canvas). Nie muszą to być koniecznie nasze facjaty, ale na przykład widokówki z wakacyjnych podróży. Spersonalizowany prezent jest jedyny w swoim rodzaju, unikatowy i z pewnością wywoła wzruszenie u osoby obdarowywanej.

Ręka, noga, mózg na ścianie

Moja mama zawsze twierdziła, że jestem najpiękniejszą z jej córek (bo jedyną). Dlatego chętnie wysyłam jej swoje zdjęcia. Na komodach stoją ramki z fotkami głównie z wakacji. Każda taka przesyłka moją mamę bardzo cieszy, ponieważ widzi mnie tylko kilka razy w roku. Wiedziałam, że fototapeta sprawi jej ogromną radość. Na planie głównym oczywiście najpiękniejsza z jej córek 😀

Mieszkając za granicą lub daleko od domu tanie fotoobrazy to świetny pomysł na spersonalizowany prezent dla rodziców. Można w ten sposób uwiecznić zdjęcia z imprez rodzinnych: ślubu, wesela, narodzin, chrztu czy z sesji fotograficznych: ślubnych, plenerowych, ciążowych, noworodkowych, fotografii dziecięcych, portretów rodzinnych. Wisząc na ścianie będą cieszyły nie tylko oczy, ale i serce. Spójrzcie na te realizacje, czyż nie są urocze?

tanie fotoobrazy

Byśmy na obrazie wyglądali jak żywi wydruk wieloformatowy na płótnie canvas może być z efektem 3D. Wystarczy zlecić nadruk po bokach obrazu. Efekt ten pogłębi także intensywny atrament. Realizacja 3D nie wymaga żadnego obramowania – jest już gotowa do powieszenia na ścianie.

Zamiast widokówki z wakacji

Dekoracje na ścianę do salonu, korytarza, sypialni czy biura mogą przedstawiać też malownicze pejzaże i krajobrazy, egzotyczne (lub nasze) zwierzęta czy miasta, które wywarły na nas duże wrażenie. Mogą być wykonane na bawełnianym płótnie malarskim – ich faktura sprawia, że wyglądają jak malowane. Do wyboru mamy także poliestrowe matowe lub z połyskiem. Pocztówka z wakacji na ścianie będzie przypominać sielski czas i beztroskę urlopu, a bliskim pokaże miejsce, które zrobiło na nas wrażenie.

tanie fotoobrazy

Twoje zdjęcie dziełem sztuki

Widokówkę jak z bajki zapewni doskonała rozdzielczość, wysoki gatunek płótna canvas, sosnowe blejtramy i kliny. Żywe i nasycone kolory oraz wierne odwzorowanie zachwycą każdego. Obraz może być także czarno-biały lub w stylu retro. Co ważne, można je czyścić suchą ścierką lub szczotką do kurzu, ale bez użycia detergentów czy wody, aby nie zniszczyć nadruku.

tanie fotoobrazy

AnyShape Warszawa
https://anyshape.pl/
ul. Rolnicza 338A (wjazd od Wędkarskiej)
05-092 Dziekanów Polski / k Warszawy

Komentarze:

comments

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *