Odbierz gadżety szkolne dla dzieci

darmowe gadżety dla dzieci
darmowe gadżety dla dzieci

Zostaliśmy poproszeni o wsparcie akcji charytatywnej, której autor rozdaje darmowe gadżety dla dzieci. Jest to dla nas szczególnie miłe, ponieważ jej autorem jest młody chłopak – Mateusz Pawłowski – osoba niewidoma o wielkim sercu.

Mateusz w ubiegłym roku ukończył Technikum Administracyjne przy Specjalnym Ośrodku Szkolono-Wychowawczym dla Młodzieży Niewidomej i Słabowidzącej w Chorzowie. Ma dopiero 20 lat, a na swoim koncie już kilka akcji charytatywnych. Będąc jeszcze w szkole średniej zorganizował dwa konkursy plastyczne dla najmłodszych. Pierwszy był pod tytułem “Kreatywne dziecko”, drugi pod tytułem “Pieniądz przyszłości”. W każdym z nich wzięło udział ponad 700 dzieciaków. Były one szeroko promowane w internecie, ponieważ oferowano atrakcyjne nagrody.

Kilka miesięcy temu postanowił zadbać o wyprawki szkolne dla uczniów i przedszkolaków Pozyskał sponsora, który finansuje osobom prywatnym: 

  • zeszyty
  • mini notatniki
  • naklejki
  • zakładki do książek
  • linijki
  • plany lekcji

a instytucjom: 

  • kolorowanki
  • naklejki ekologiczne
  • zakładki do książek

Przedmioty te rozdawane są wszystkim chętnym osobom prywatnym na miejscu oraz wysyłane pocztą. Wsparcie oferowane jest także placówkom wspierającym wychowanie dzieci: szkołom, świetlicom środowiskowym, przedszkolom oraz fundacjom i stowarzyszeniom.

Dlatego i my polecamy skorzystać z okazji. Jeśli posiadasz dziecko w wieku szkolnym, spraw mu prezent i odbierz darmowe gadżety. Skontaktuj się z autorem akcji pod numerem telefonu: 505 904 182 lub poprzez fanpage na Facebooku: Facebook/Darmowe Gadżety. Skorzystaj z tej oferty, bo naprawdę warto.

Akcja trwa do odwołania lub do wyczerpania zapasów. Zatem spieszcie się, bo to co dobre nie trwa wiecznie.

Jeśli prowadzisz bloga, fanpage na Facebooku, profil na Instagramie lub w innym medium społecznościowym – udostępnij tę informację, niech idzie w świat 🙂 Mateusz i dzieciaki będą Ci za to wdzięczne.

Odbierz darmowe gadżety dla dzieci

O innej akcji charytatywnej, tym razem skierowanej do kobiet, ale równie wartej uwagi, pisaliśmy tutaj: Przeczytaj i skorzystaj.

Komentarze:

comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *