Najlepsze perfumy gwiazd – poznaj topowe zapachy

Najlepsze perfumy gwiazd – poznaj topowe zapachy

Autorami kultowych perfum są nie tylko ekskluzywne domy perfumeryjne, ale także celebryci. Osiągając sławę i rozpoznawalność, często decydują się oni na stworzenie własnej linii kosmetyków lub zapachów. Opracowane przez nich kompozycje kupujemy chętnie, ponieważ każdy z nas chce pachnieć tak samo jak ulubiona piosenkarka, aktorka czy influencerka. Jakie są najpopularniejsze perfumy gwiazd? Po które zapachy warto sięgnąć?

Jaka jest historia perfum gwiazd?

Perfumy tworzone przez gwiazdy nie są niczym nowym. Pierwsze powstały już kilkadziesiąt lat wstecz. Były one sygnowane nazwiskiem najsłynniejszej aktorki lat 50 i 60 XX wieku – Elizabeth Taylor. Pierwsze perfumy sygnowane jej nazwiskiem pojawiły się na rynku w 1987 roku i nosiły nazwę Elizabeth Taylor Passion. Kilka lat później w 1991 roku pojawiła się kolejna jej kompozycja, która podbiła serca kobiet na całym świecie White Diamonds.

Sukces perfum Taylor sprawił, że inne gwiazdy – również te współczesne tworzą swoje pachnidła. Na perfumeria.pl/collections/naomi-campbell spotkać można perfumy Naomi Campbell, Beyonce, Ariany Grande czy Katy Perry. Po gwiazdorskie perfumy sięgać mogą nie tylko kobiety, ale i mężczyźni. Oni najczęściej wybierają kompozycje stworzone przez Davida Beckhama czy Antonio Banderasa.

pexels-philip-warp-6729574.jpg

Jak powstają perfumy gwiazd?

Stworzenie pięknego i trwałego zapachu to nie lada sztuka. Wymaga wiedzy i wysokich umiejętności. Posiadania takich nie wymaga się jednak ich od gwiazd tworzących perfumy. Kompozycje mieszają bowiem za nich największe nosy perfumiarstwa -mistrzowie, którzy umieją stworzyć perfekcyjne zestawienia. Gwiazdy firmują je swoim nazwiskiem i twarzą, a także nadają pachnidłom swój charakter, styl bycia, osobowość.

Jakie są najpiękniejsze perfumy od gwiazd?

Pięknych kompozycji zapachowych sygnowanych nazwiskiem i twarzą celebrytów nie brakuje. Kolekcją unikalnych zapachów pochwalić może się m.in. Naomi Campbell. Jej perfumy często znajdują się na szczycie list bestsellerowych zapachów dla kobiet. Nic w tym dziwnego, bowiem wyróżniają się oryginalnymi składnikami i trwałością. Równie piękne kompozycje znaleźć można w kolekcji kosmetyków piosenkarki Beyonce. Najbardziej znany zapach to Heart – idealny dla odważnych, pewnych siebie i charyzmatycznych kobiet. Heart pachnie ochrą, magnolią, neroli, brzoskwinią, wiciokrzewem, piżmem, migdałami, ambrą, fasolą tonka i sekwoją.

pexels-philip-warp-6729574.jpg

Panowie, którzy chcą pachnieć jak filmowe gwiazdy, sięgają po Blue Seduction. Oddają one osobowość i styl bycia Antonio Banderasa. Aktor ten zapach wprowadził na rynek w 2007 roku i zapowiedział, że będą one zniewalać hiszpańskim temperamentem. Blue Seduction są mieszanką aromatów orientalnych i fougere. Wonie, które można w nich wyczuć to czarna porzeczka, melon, gałka muszkatołowa, kardamon, nuty morskie, cappuccino, jabłko.

Komentarze:

comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *