Katering dietetyczny – znajdź coś dla siebie

katering dietetyczny
katering dietetyczny

W tamtym tygodniu opublikowaliśmy post o diecie pudełkowej: Fenomen diety pudełkowej – 19 powodów dlaczego warto. Podałam w nim powody, dlaczego warto wykupić katering dietetyczny. Zadaliście mi wówczas wiele pytań o dostawcę, z którego usług warto skorzystać. Bardzo mnie to ucieszyło, bo to dowód na to, że nie piszę sama dla siebie i że liczycie się z moim zdaniem. Niestety nie mam dla Was jednoznacznej odpowiedzi, bo zadowolenie z decyzji zależy od wielu czynników. Jednak nie oznacza to, że zostawię Was samych sobie. 

Trochę sprytu 

Pamiętacie o tym, jak mówiłam Wam, że lubię iść na łatwiznę i szukam zawsze gotowych rozwiązań? Tak było w przypadku wyboru dostawcy telefonii komórkowej (Jak nas wyzyskują operatorzy GSM?) i wyszukiwania imprez na weekend (Co robić w wolnym czasie?). Ja po prostu kocham wyszukiwarki 😀 
Dlatego i Wam przy wyborze dostawcy kateringu dietetycznego polecam wyszukiwarkę. Dobry dostawca usług z pewnością tam jest. 

Szukajcie a znajdziecie, proście a będzie Wam dane

Mówiąc o wyszukiwarce nie mam na myśli google. Z pewnością nie traktuję jej jako numer jeden. Znalazłam dla Was cateromarket.pl. Powstał ze względu na to, że tych firm jest coraz więcej i posiadają różnorodne usługi. By pomóc zagubionemu w gąszczu ofert klientowi. By wesprzeć firmy w promocji swoich usług. Finalnie by uzmysłowić wszystkim, że to nie jest usługa dla bogaczy, że wielu z nas po prostu na to stać

Co w sałatce piszczy

Wyszukiwarka pozwala dostosować ofertę do własnych upodobań. Na rynku jest sporo firm, a każda z nich oferuje rozmaite diety i plany żywieniowe. Aby podjąć dobrą decyzję uwzględniającą własne potrzeby należy odpowiedzieć sobie na dwa pytania: po co mi dieta i jakie mam oczekiwania względem usługodawcy. Każdy z nas może mieć inny cel stosowania planu żywieniowego: chęć zrzucenia nadwagi, przytycia, oczyszczenia organizmu z toksyn, przygotowania się do zawodów sportowych. Innych potraw będzie oczekiwał wegetarianin, a innych bezglutenowiec czy osoba chora na hashimoto. Co innego zaserwujemy kobiecie w ciąży, co innego alergikowi, a co innego cukrzykowi. Dużą rolę odgrywają też indywidualne upodobania smakowe. Dlatego przy wyborze usługodawcy warto zwrócić uwagę także na inne czynniki: cenę, smak, sposób podawania posiłków, atmosferę panującą podczas obsługi. Nie dajcie się zwieść cenom – często (ale nie zawsze!) im tańsza oferta, tym gorszej jakości produkty oferuje. Za wyższą ceną często idzie jakość, firma oferuje wówczas obsługę przez doświadczonych kucharzy oraz produkty własnego wyrobu takie jak chleb czy szynka. Wartością samą w sobie jest także apetyczna forma podania. Pamiętajcie, by sprawdzić opinie o danej firmie, szczególnie te od znajomych, ale również i te od internautów. Wymiana owych doświadczeń wymaga odpowiedniej platformy. Może nią być właśnie cateromarket.

katering dietetyczny

Jeśli korzystacie z usług kateringu dietetycznego to wejdźcie na tę stronę i zostawcie rzetelną opinię. Możecie dzięki temu pomóc komuś, kto jest dopiero na początku tej drogi i zagubiony w ilości ofert błądzi jak we mgle.

Komentarze:

comments

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *