Jak wybrać Internet dla influencera pracującego w domu?

Jak wybrać Internet dla influencera pracującego w domu?
Young female vlogger recording content for her online fashion channel on social media, giving fashion advice

Popularność mediów społecznościowych i ich wpływ na życie codzienne milionów osób na całym świecie sprawiły, że w ostatnich latach pojawiło się wiele nowych, nieistniejących dawniej zawodów. Większość z nich z powodzeniem można uprawiać, właściwie nie wychodząc z domu – w systemie home office pracuje dzisiaj np. zdecydowana większość influencerów. Kluczowy przy takiej ścieżce kariery okazuje się szybki i stabilny Internet domowy. Jaka technologia dostarczania Internetu będzie najlepsza dla influencerów?

Najszybszy domowy Internet: światłowód

Praca influencera wymaga ciągłego dostępu do Internetu, najczęściej z poziomu kilku urządzeń jednocześnie. Tworzenie, montowanie i przesyłanie na kanały społecznościowe treści różnego typu (oprócz zdjęć i grafik także wideo i audio) nie jest bowiem możliwe bez szybkiego, sprawnie działającego i niezawodnego łącza. Szybki Internet okazuje się niezwykle istotny także podczas wideokonferencji, webinarów i relacji live, które stanowią ważny element codzienności influencera.

Najnowocześniejsza i najbardziej wydajna z dostępnych dziś technologii zapewniających domowy Internet – światłowód – zapewnia prędkość przesyłania danych, jaką jeszcze kilka lat temu trudno byłoby sobie wyobrazić. Jeśli zdecydujesz się na światłowód INEA, możesz liczyć na najszybszy komercyjny Internet w UE – nawet do 10 Gb/s. To idealna opcja dla influencera organizującego swoje home office: gwarantuje bowiem najszybszy Internet w Polsce, który pozwoli na zwiększenie produktywności i przyspieszy czas reakcji na najważniejsze wydarzenia komentowane w mediach społecznościowych.

Internet symetryczny – w sam raz dla influencerów

Kolejna dobra wiadomość dla internetowych twórców: technologia FTTH (ang. Fiber to the Home = „światłowód do domu”) zapewnia symetryczny Internet. Światłowód pozwala bowiem na zrównanie prędkości pobierania i prędkości przesyłania danych. Dzięki temu publikacja stworzonych przez influencerów treści – szczególnie treści wideo, które zwykle ważą więcej niż inne pliki – może się odbywać szybciej i sprawniej niż dotychczas.

Jeśli więc chcesz rozwijać swoje kanały społecznościowe na pełnych obrotach, pomyśl o wyposażeniu domowego biura w szybki Internet światłowodowy. Powodzenia!

Artykuł zewnętrzny

Komentarze:

comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *